Forum Pescar de somn

Autor Subiect: Prezetare  (Citit de 150 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline acuciureanu

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Salut!
Prezetare
« : Iulie 09, 2018, 01:11:25 p.m. »
Salutare pescari,

Sunt pasionat de pescuit de cand ma sti. Am trecut prin majoritatea stilurilor de pescuit incepand cu undita din bat de alun. Am cam renuntat la pescuitul stationar cu exceptia momentelor in care socializarea e mai importanta decat pescuitul in sine. Asa ca pescuiesc in mod deosebit la rapitor. Sunt indragostit de pescuitul la spinning!
In materie de somn, am descoperit cloncul acum cativa ani, pot sa spun ca am cateva capturi, dar nici una macar pe aproape ca ale unor colegi de pe acest forum. Incerc sa invat cate ceva si despre pescuitul la spinning la somn, la care pana acum nu am avut cine stie ce rezultate.
Sunt pe acest forum sa absorb informatii, sa ofer informatii daca pot, si de ce nu, sa mai si socializam.

Fire intinse tuturor!!!

Offline Cristi Bors

• Administrator
  • Jr. Member
  • Mesaje postate: 56
  • www.pescardesomn.ro
    • Pescar de somn
Re: Prezetare
« Răspuns #1 : Iulie 09, 2018, 01:29:13 p.m. »
Multumim pentru prezentare si bine ai venit!
Referitor la spinning la somn avem alaturi de noi unul dintre cei mai titrati pescari din tara si care sunt sigur ca ne va impartasi din secretele lui!
Eu personal am invatat de la Larry si bineinteles ca mai am de invatat in continuare.
Cu placere cred ca ne putem "avanta" intr-un topic unde sa spargem firul in 16 :)